WorldCore payment method (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Currency
fi: Valuutta

en: Action
fi: Toiminto

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Settings
fi: Asetukset

en: edit
fi: muokkaa

en: User
fi: Käyttäjä

en: Error
fi: Virhe

en: Created
fi: Luotu

en: Update options
fi: Päivitysvaihtoehdot

en: Amount
fi: Määrä

en: Payments
fi: Maksut

en: Save changes
fi: Tallenna muutokset

en: Apply
fi: Käytä

en: Order #
fi: Tilaus #

en: Account
fi: Käyttäjätili

en: API password
fi: API salasana

en: Add currency
fi: Lisää valuutta
