WorldCore payment method (6.x-1.0) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Enabled
ja: 有効

en: Currency
ja: 通貨

en: Action
ja: アクション

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Settings
ja: 設定

en: edit
ja: 編集

en: User
ja: ユーザー

en: Error
ja: エラー

en: Created
ja: 作成

en: Update options
ja: 更新オプション

en: Amount
ja: 量

en: Payments
ja: 決済

en: Save changes
ja: 変更を保存

en: Apply
ja: 適用

en: Order #
ja: 注文番号

en: Account
ja: アカウント

en: Currencies
ja: 通貨

en: API password
ja: APIパスワード
