WorldCore payment method (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (24 entries)

en: delete
pt: apagar

en: Delete
pt: Apagar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Currency
pt: Moeda Corrente

en: Action
pt: Ação

en: This action cannot be undone.
pt: Esta operação não pode ser desfeita.

en: Settings
pt: Configurações

en: edit
pt: editar

en: User
pt: Usuário

en: Error
pt: Erro

en: Created
pt: Criado

en: Update options
pt: Opções de atualização

en: Amount
pt: Valor

en: Payments
pt: Pagamentos

en: Save changes
pt: Salvar alterações

en: API key
pt: Chave da API

en: Apply
pt: Aplicar

en: Order #
pt: Pedido Nº

en: Account
pt: Conta

en: Currencies
pt: Moedas

en: Add currency
pt: Adicionar moeda

en: account
pt: conta

en: Please confirm payment details
pt: Por favor, confirme os dados de pagamento
