WorldCore payment method (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (23 entries)

en: delete
pt: eliminar

en: Delete
pt: Eliminar

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Enabled
pt: Ativado

en: Currency
pt: Moeda

en: Action
pt: Ação

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser desfeita.

en: Settings
pt: Definições

en: edit
pt: editar

en: User
pt: Utilizador

en: Error
pt: Erro

en: Created
pt: Criado

en: Update options
pt: Opções de atualização

en: Amount
pt: Quantia

en: Payments
pt: Pagamentos

en: Save changes
pt: Guardar alterações

en: API key
pt: Chave API

en: Apply
pt: Aplicar

en: Account
pt: Conta

en: Currencies
pt: Moedas

en: API password
pt: API senha

en: Delete selected
pt: Excluir seleccionados

en: Add currency
pt: Adicionar moeda
