WorldCore payment method (6.x-1.0) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Currency
si: මුදල් වර්ගය

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Error
si: දෝෂය

en: Account
si: ගිණුම
