WorldCore payment method (6.x-1.0) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Currency
sv: Valuta

en: Action
sv: Åtgärd

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Settings
sv: Inställningar

en: edit
sv: redigera

en: User
sv: Användare

en: Error
sv: Fel

en: Created
sv: Skapad

en: Update options
sv: Alternativ för uppdatering

en: Amount
sv: Belopp

en: Payments
sv: Betalningar

en: Save changes
sv: Spara ändringar

en: Apply
sv: Applicera

en: Order #
sv: Beställning #

en: Account
sv: Konto

en: API password
sv: API lösenord

en: Delete selected
sv: Radera markerade
