WordPress XML for Feeds (6.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: tags
af: etikette

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Content
af: Inhoud

en: Author
af: Outeur

en: required
af: verpligtend

en: Comments
af: Kommentaar

en: Tags
af: Etikette

en: Categories
af: Kategorieë

en: categories
af: kategorieë

en: Path
af: Pad

en: Attachments
af: Aanhangsels
