WordPress XML for Feeds (6.x-1.0-beta1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Status
am: ሁኔታ

en: Content
am: ይዞታ

en: Author
am: ደራሲ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Tags
am: መለያዎች

en: Path
am: ዱካ
