WordPress XML for Feeds (6.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: tags
ast: etiquetes

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Status
ast: Estáu

en: Content
ast: Conteníu

en: Author
ast: Autor

en: Comments
ast: Comentarios

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Categories
ast: Categoríes

en: Path
ast: Camín

en: Attachments
ast: Axuntos
