WordPress XML for Feeds (6.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: tags
bg: етикети

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Status
bg: Статус

en: Content
bg: Съдържание

en: Author
bg: Автор

en: required
bg: Задължително

en: Comments
bg: Коментари

en: Tags
bg: Таг

en: Categories
bg: Категории

en: Path
bg: Път

en: Teaser
bg: Резюме

en: Attachments
bg: Прикачени файлове
