WordPress XML for Feeds (6.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: tags
bs: tagovi

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Content
bs: Sadržaj

en: Author
bs: Autor

en: Comments
bs: Komentari

en: Tags
bs: Tagovi

en: Categories
bs: Kategorije

en: Path
bs: Putanja

en: Teaser
bs: Sažetak

en: User name
bs: Korisničko ime

en: Post date
bs: Datum objave
