WordPress XML for Feeds (6.x-1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: tags
cy: tagiau

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Status
cy: Statws

en: Content
cy: Cynnwys

en: Author
cy: Awdur

en: Comments
cy: Sylwadau

en: Tags
cy: Tagiau

en: Categories
cy: Categorïau

en: Path
cy: Llwybr

en: Teaser
cy: Rhagflas

en: Attachments
cy: Atodiadau

en: Post date
cy: Dyddiad cofnod

en: Comment status
cy: Statws y sylw
