WordPress XML for Feeds (6.x-1.0-beta1) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: tags
dz: ངོ་རྟགས།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Categories
dz: དབྱེ་རིམ་ཚུ།

en: Attachments
dz: མཉམ་སྦྲགས་ཚུ།
