WordPress XML for Feeds (6.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: tags
el: ετικέτες

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Author
el: Συντάκτης

en: Comments
el: Σχόλια

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Path
el: Διαδρομή

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: Attachments
el: Συνημμένα

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Missing
el: Μη διαθέσιμα

en: User name
el: Όνομα χρήστη

en: Post date
el: Ημερομηνία δημοσίευσης

en: Comment status
el: Κατάσταση σχολίου
