WordPress XML for Feeds (6.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: tags
eo: etikedoj

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Status
eo: Stato

en: Content
eo: Enhavo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Comments
eo: Komentoj

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Path
eo: Vojo

en: Attachments
eo: Alkroĉaĵoj

en: Features
eo: Ecoj
