WordPress XML for Feeds (6.x-1.0-beta1) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Body
fil: Nilalaman

en: Status
fil: Kalagayan

en: Content
fil: Nilalaman

en: Author
fil: May akda

en: Comments
fil: Mga puna

en: Tags
fil: Mga etiketa

en: Categories
fil: Mga kategorya

en: Path
fil: Landas
