WordPress XML for Feeds (6.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: tags
gl: etiquetas

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Status
gl: Estado

en: Content
gl: Contido

en: Author
gl: Autor/a

en: required
gl: requerido

en: Comments
gl: Comentarios

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Categories
gl: Categorías

en: categories
gl: categorías

en: Path
gl: Ruta

en: Teaser
gl: Resumo

en: Attachments
gl: Adxuntos

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Missing
gl: Perdido

en: User name
gl: Nome de usuario

en: Post date
gl: Data de envio

en: Comment status
gl: Estado dos comentarios
