WordPress XML for Feeds (6.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: tags
gu: વિષયો

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Author
gu: લેખક

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Path
gu: પાથ

en: User name
gu: વપરાશકર્તાનુ નામ

en: Comment status
gu: ટિપ્પણી ની સ્થિતિ
