WordPress XML for Feeds (6.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: tags
hr: tagovi

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Content
hr: Sadržaj

en: Author
hr: Autor

en: required
hr: potrebno

en: Comments
hr: Komentari

en: Tags
hr: Oznake

en: Categories
hr: Kategorije

en: Path
hr: Putanja

en: Teaser
hr: Mamac

en: Attachments
hr: Privitci

en: Features
hr: Značajke

en: Post date
hr: Datum unosa

en: Comment status
hr: Status komentara
