WordPress XML for Feeds (6.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: tags
hu: címkék

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Status
hu: Állapot

en: Content
hu: Tartalom

en: Author
hu: Szerző

en: required
hu: szükséges

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Tags
hu: Címkék

en: Categories
hu: Kategóriák

en: categories
hu: kategóriák

en: Path
hu: Útvonal

en: Teaser
hu: Bevezető

en: Attachments
hu: Csatolmányok

en: Feeds
hu: Hírcsatornák

en: Features
hu: Jellemzők

en: Missing
hu: Hiányzik

en: User name
hu: Felhasználónév

en: Trackbacks
hu: Trackback-ek

en: Is published
hu: Közzé van-e téve

en: Post date
hu: Beküldés dátuma

en: Comment status
hu: Hozzászólások állapota

en: single
hu: egyszeres

en: Sticky status
hu: Ragadós állapot

en: multiple
hu: többszörös

en: Import taxonomy terms
hu: Taxonómia kifejezések importálása

en: Attachment URL
hu: Csatolmány webcíme
