WordPress XML for Feeds (6.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: tags
hy: թեգեր

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Path
hy: Ուղի
