WordPress XML for Feeds (6.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Content
jv: Konten

en: Author
jv: Penulis

en: Comments
jv: Komèntar

en: Tags
jv: Tautan

en: Categories
jv: Kategori

en: Teaser
jv: Ringkesan
