WordPress XML for Feeds (6.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: tags
kk: тегтер

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Status
kk: Жағдайы

en: Content
kk: Контент

en: Author
kk: Автор

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Categories
kk: Категория

en: Path
kk: Жол

en: Attachments
kk: Косымшалар
