WordPress XML for Feeds (6.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: tags
km: ស្លាក

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Content
km: មាតិកា

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Tags
km: ស្លាក

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Attachments
km: ឯកសារ​ភ្ជាប់​
