WordPress XML for Feeds (6.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್ ಗಳು

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Categories
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: categories
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Attachments
kn: ಲಗತ್ತುಗಳು

en: Missing
kn: ಕಾಣೆಯಾಗಿದೆ

en: User name
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು
