WordPress XML for Feeds (6.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: tags
ku: تاگەکان

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Status
ku: ڕەوش

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Author
ku: نووسەر

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Attachments
ku: پاشکۆکان

en: Comment status
ku: باری بۆچوون
