WordPress XML for Feeds (6.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: tags
lt: žymės

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Status
lt: Būsena

en: Content
lt: Turinys

en: Author
lt: Autorius

en: required
lt: būtinas

en: Comments
lt: Komentarai

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Categories
lt: Kategorijos

en: categories
lt: Kategorijos

en: Path
lt: Kelias

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: Features
lt: Savybės

en: User name
lt: Nario vardas

en: Post date
lt: Įrašo data

en: Comment status
lt: Komentaro būsena
