WordPress XML for Feeds (6.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: tags
lv: birkas

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Status
lv: Statuss

en: Content
lv: Saturs

en: Author
lv: Autors

en: required
lv: obligāts

en: Comments
lv: Komentāri

en: Tags
lv: Birkas

en: Categories
lv: Kategorijas

en: categories
lv: kategorijas

en: Path
lv: Ceļš

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Attachments
lv: Pielikumi

en: Feeds
lv: Plūsmas

en: User name
lv: Lietotāja vārds

en: Is published
lv: Publicēts

en: Post date
lv: Ieraksta datums

en: Comment status
lv: Komentāra statuss
