WordPress XML for Feeds (6.x-1.0-beta1) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Status
mg: Toetra

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Author
mg: Mpamorona

en: Comments
mg: Heviteny

en: Teaser
mg: Famintinana
