WordPress XML for Feeds (6.x-1.0-beta1) - en to mk translation catalogue (6 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Author
mk: Автор

en: Comments
mk: Коментари

en: Categories
mk: Категории

en: Post date
mk: Датум на објава
