WordPress XML for Feeds (6.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Tags
my: Tag များ

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်
