WordPress XML for Feeds (6.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: tags
nn: merkelappar

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Content
nn: Innhald

en: Author
nn: Forfattar

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Categories
nn: Kategoriar

en: Path
nn: Sti

en: Attachments
nn: Vedlegg
