WordPress XML for Feeds (6.x-1.0-beta1) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: tags
os: тегтӕ

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Status
os: Статус

en: Content
os: Мидис

en: Author
os: Автор

en: Comments
os: Комментари

en: Tags
os: Тегтæ

en: Categories
os: Категоритæ

en: Path
os: Фæндаг
