WordPress XML for Feeds (6.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: tags
ps: نيښلوني

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: Content
ps: منځپانګه

en: Author
ps: ليكوال

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Tags
ps: بچوي

en: Path
ps: يونلور

en: Missing
ps: ورك

en: User name
ps: کارن نوم
