WordPress XML for Feeds (6.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: tags
ro: etichete

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Status
ro: Stare

en: Content
ro: Conținut

en: Author
ro: Autor

en: Comments
ro: Comentarii

en: Tags
ro: Etichete

en: Categories
ro: Categorii

en: Path
ro: Cale

en: Attachments
ro: Ataşamente

en: Features
ro: Caracteristici

en: Missing
ro: Lipsește

en: User name
ro: Nume utilizator

en: Is published
ro: E publicat

en: Post date
ro: Data postării

en: Comment status
ro: Status comentariu

en: Sticky status
ro: Status lipicios
