WordPress XML for Feeds (6.x-1.0-beta1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Status
si: තත්වය

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: required
si: අවශ්‍යයය
