WordPress XML for Feeds (6.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: tags
th: คำสำคัญ

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Post date
th: วันที่โพสต์

en: Comment status
th: สถานะการแสดงความคิดเห็น

en: Sticky status
th: สถานะการปักหมุด
