WordPress XML for Feeds (6.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: tags
ug: خەتكۈچلەر

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: Comment status
ug: ئىنكاس ئەھۋالى
