WordPress XML for Feeds (6.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: tags
ar: وسوم

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Status
ar: الحالة

en: Content
ar: المحتوى

en: Author
ar: المؤلف

en: required
ar: مطلوب

en: Comments
ar: التعليقات

en: Tags
ar: وسوم

en: Categories
ar: التصنيفات

en: Path
ar: المسار

en: Teaser
ar: موجز

en: Attachments
ar: المرفقات

en: Features
ar: الخصائص

en: Missing
ar: مفقود

en: User name
ar: اسم المستخدم

en: Is published
ar: منشور

en: Post date
ar: تاريخ النشر

en: Comment status
ar: حالة التعليق
