WordPress XML for Feeds (6.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Content
az: Məzmun

en: Author
az: Müəllif

en: Comments
az: Şərhlər

en: Tags
az: Teqlər

en: Path
az: Yol

en: Teaser
az: Tizer

en: User name
az: İstifadəçi adı

en: Is published
az: Nəşr olunur

en: Post date
az: Yazı tarixi

en: Comment status
az: Şərh statusu

en: Sticky status
az: Yapışqan status
