WordPress XML for Feeds (6.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: tags
be: тэгі

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Status
be: Статус

en: Content
be: Змесціва

en: Author
be: Аўтар

en: required
be: абавязкова

en: Comments
be: Каментары

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Categories
be: Катэгорыі

en: categories
be: катэгорыі

en: Path
be: Сцежка

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Attachments
be: Дадаткі

en: Feeds
be: Жывільнікі

en: Features
be: Функцыі

en: Comment status
be: Статус камэнтара
