WordPress XML for Feeds (6.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: Feeds
bo: བསྡུས་བརྗོད

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Missing
bo: ཁ་མི་ཚང་བ།

en: User name
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་།

en: Post date
bo: སྤེལ་པའི་དུས

en: Comment status
bo: དཔྱད་གཏམ་གྱི་གནས་སྟངས
