WordPress XML for Feeds (6.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: tags
ca: etiquetes

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Status
ca: Estat

en: Content
ca: Contingut

en: Author
ca: Autor

en: required
ca: necessari

en: Comments
ca: Comentaris

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Path
ca: Camí

en: Teaser
ca: Resum

en: Attachments
ca: Adjunts

en: Feeds
ca: Canals

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Missing
ca: Perdut

en: User name
ca: Nom d'usuari

en: Is published
ca: Està publicat

en: Post date
ca: Data de publicació

en: Comment status
ca: Estat del comentari

en: Sticky status
ca: Estat fixat
