WordPress XML for Feeds (6.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: tags
cs: tagy

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Status
cs: Stav

en: Content
cs: Obsah

en: Author
cs: Autor

en: required
cs: vyžadováno

en: Comments
cs: Komentáře

en: Tags
cs: Štítky

en: Categories
cs: Kategorie

en: Path
cs: Cesta

en: Teaser
cs: Úvodník

en: Attachments
cs: Přílohy

en: Feeds
cs: Zdroje

en: Missing
cs: Chybějící

en: User name
cs: Uživatelské jméno

en: Is published
cs: Je zveřejněno

en: Post date
cs: Datum vytvoření

en: Comment status
cs: Status komentáře
