WordPress XML for Feeds (6.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Content
da: Indhold

en: Author
da: Forfatter

en: required
da: obligatorisk

en: Comments
da: Kommentarer

en: Categories
da: Kategorier

en: categories
da: kategorier

en: Path
da: Sti

en: Teaser
da: Smagsprøve

en: Attachments
da: Bilag

en: Missing
da: Mangler

en: User name
da: Brugernavn

en: Is published
da: Er udgivet

en: Post date
da: Oprettelsesdato

en: Comment status
da: Kommentarstatus
