WordPress XML for Feeds (6.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: tags
et: sildid

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Status
et: Olek

en: Content
et: Sisu

en: Author
et: Autor

en: required
et: kohustuslik

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Tags
et: Sildid

en: Categories
et: Kategooriad

en: categories
et: kategooriad

en: Path
et: Tee

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Attachments
et: Manused

en: Features
et: Omadused

en: Missing
et: Puudub

en: User name
et: Kasutajanimi

en: Is published
et: On avalikustatud

en: Post date
et: Postituse kuupäev

en: Comment status
et: Kommentaari olek
