WordPress XML for Feeds (6.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: tags
fi: tunnisteet

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Status
fi: Tila

en: Content
fi: Sisältö

en: Author
fi: Tekijä

en: required
fi: pakollinen

en: Comments
fi: Kommentit

en: Tags
fi: Tagit

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Path
fi: Polku

en: Teaser
fi: Lyhennelmä

en: Attachments
fi: Liitteet

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Missing
fi: Puuttuu

en: User name
fi: Käyttäjän nimi

en: Is published
fi: Julkaistu

en: Post date
fi: Lähetetty

en: Comment status
fi: Kommentoinnin tila

en: Sticky status
fi: Listojen alussa näytön tila
