WordPress XML for Feeds (6.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: tags
he: תגיות

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Status
he: סטטוס

en: Content
he: תוכן

en: Author
he: מחבר/ת

en: Comments
he: תגובות

en: Tags
he: תגיות

en: Categories
he: קטגוריות

en: categories
he: סיווגים

en: Path
he: מיקום

en: Teaser
he: תקציר

en: Attachments
he: קבצים מצורפים

en: Feeds
he: הזנות

en: Features
he: פיצ'רים

en: Missing
he: חסר

en: User name
he: שם משתמש

en: Is published
he: במצב מפורסם

en: Post date
he: תאריך פירסום

en: Comment status
he: מצב הערה
