WordPress XML for Feeds (6.x-1.0-beta1) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Author
ht: Otè

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: Tags
ht: Tag
