WordPress XML for Feeds (6.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: tags
is: merki

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Status
is: Staða

en: Content
is: Innihald

en: Author
is: Höfundur

en: required
is: skilyrt

en: Comments
is: Ummæli

en: Tags
is: Efnisorð

en: Categories
is: Flokkar

en: Path
is: Slóð

en: Teaser
is: Úrdráttur

en: Attachments
is: Viðhengi
